| Alkategória | 01. Zártszelvény |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 16 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 51,8kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 100mm |
| Hossz | 6000mm |
| Szélesség | 100mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 008 |
| Műszaki leírás | Acél zártszelvény. Rugószett beszerelésére alkalmas. |