| Alkategória | 03. Háromszög-lemez |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 3,84kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 400mm |
| Hossz | 400mm |
| Szélesség | 29mm |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | a 024 |
| Jelölés | 355CS FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Zártaszelvényre szerelt rugós ipari kapuk kapulapra rávezetett kábellel |
| Műszaki leírás | A falra és a függőleges szögprofilra rögzítendő. A 355GRS kábelvezetővel használható a nyújtott furatoknak köszönhetően. |