| Alkategória | 03. Háromszög-lemez |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,25kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 225mm |
| Hossz | 375mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | a 021 |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Jelölés | FF |
| Műszaki leírás | FF dokkolókapu-rendszereknél, a 60K40-es zártszelvényre, 40U60 konzollal erősített rugós tengelyt tartja a kapunyílás fölött |