| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 15 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,57kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 120mm |
| Hossz | 182mm |
| Szélesség | 40,5mm |
| Termékcsalád | a 022 |
| Középponti távolság | 86-152mm |
| Jelölés | 661HD FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Felváltja 322BAS termékünket. Fontos: csavar és anya nem tartozék! |
| Műszaki leírás | A rugótörés védelem tengelytávjának állíthatóságát teszi lehetővé, 82-152mm közötti tartományban. A 1058B és 1058F anyát és csavart külön kell megrendelni! |