| Alkategória | 04. Tartólemezek |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,6kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 140mm |
| Hossz | 225mm |
| Szélesség | 48mm |
| Termékcsalád | a 041 |
| Horganyzott | Igen |
| Középponti távolság | 76-152mm |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Jelölés | USA8R FF |
| Kereskedelmi megnevezés | USA8-RH termékünket helyettesíti |
| Műszaki leírás | Szélső csapágytartóként használható, mivel jobbos és balos változatban kapható |