| Alkategória | 01. Zártszelvény |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 29,89kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 40mm |
| Hossz | 7000mm |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 004 |
| Kereskedelmi megnevezés | L=7000 |
| Műszaki leírás | Galvanizált acél. Az ISC-LHR rendszer része. |