| Alkategória | 02. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,09kg |
| Anyag | Műanyag |
| Magasság | 100mm |
| Szélesség | 100mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 016 |
| Jelölés | FF |
| Műszaki leírás | Beleillik a 100K zártszelvény végébe (100x100mm). Javít a szerkezet megjelenésén és véd a kisebb sérulésektol |