| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 200 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,09kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 130mm |
| Termékcsalád | a 038 |
| Kereskedelmi megnevezés | M10x130mm |
| Műszaki leírás | Ez a cikk 100K zárszelvényen használatos, 355STRI lemezzel, 355CONS háromszög lemezzel és 1058F anyával, amikor a rugószettet a nyílás fölé szereljük. |