| Alkategória | 02. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,36kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 165mm |
| Szélesség | 50mm |
| Vastagság | 6mm |
| Termékcsalád | a 023 |
| Műszaki leírás | Ez a cikk a 100K zártszelvénnyel együtt használható. A Háromszög konzolra (355CONS) az 1060 és 1058F-el a tengelyt a nyilás fölé, a zártszelvényre szereljük. |