| Alkategória | 01. Zártszelvény |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 16 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 59,2kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 40mm |
| Hossz | 9000mm |
| Szélesség | 120mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 012 |
| Műszaki leírás | Acél zártszelvény. Rugószett beszerelésére alkalmas. |