| Alkategória | 03. Lakossági |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,4kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 93mm |
| Szélesség | 109mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 048 |
| Bal / Jobb | Bal |
| Jelölés | 340SL FF |
| Műszaki leírás | Support to install with 340S bracket at end of horizontal track of RSC. Hook-on lip for 656S-series spring break device. Fix with bolts/nuts to 50SU, 656S and 340S. |