| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,6kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 19,7mm |
| Termékcsalád | a 045 |
| Max. nyomaték | 33Nm |
| Kereskedelmi megnevezés | with Mushroom head |
| Műszaki leírás | Ez az M8-as csavar helyettesítheti a nemrég bemutatott 1071BF csavart, csak ez hosszabb (M8x18mm). |