| Alkategória | 01. RSC Garázs |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 12 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,67kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 91mm |
| Szélesség | 47mm |
| Termékcsalád | a 005 |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Max. kapusúly | 250kg |
| Max. teljesítmény | 125kg / rugó |
| Jelölés | 656SL/R FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Part of complete RSC residential system. |
| Műszaki leírás | 1 colos hornyolt csőtengelyre szerelhető. A kilincskerék egy gyárilag kifúrt furatba rögzíthető a tengelyen. Univerzális, 51mm-es és 67mm-es rugókhoz. Könnyen szerelhető, mivel rápattintható a falra szerelt 563SL/R , vagy a 340S hátsó konzolra. Nincs szükség csavarokra, mert patti |