| Alkategória | 01. Függesztés |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,38kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 220mm |
| Szélesség | 114mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Jelölés | 2635 FF |
| Műszaki leírás | Nagyon egyszerű konzolrendszer, amellyel a kapumotor vonórúdja a vízszintes sínek összekötő profiljához (SU vagy 215V) csatlakoztatható. Így nincs szükség a mennyezeti vagy az épületszerkezethez történő rögzítésre. |