| Alkategória | 03. Lakossági |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,4kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 54mm |
| Hossz | 114mm |
| Szélesség | 154mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 047 |
| Belső átmérő | 51mm |
| Jelölés | 340S FF |
| Kereskedelmi megnevezés | fit to 340SL/R |
| Műszaki leírás | Universal support to install at end of RSCH horizontal tracks to carry 340SL//R bracket, 50SU en bearing/shaft support. Hole for passing through 50SU for side wall suspension. Handy to pre-install this bracket on the horizontal track first. |