| Alkategória | 01. Függesztés |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 250 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 80mm |
| Szélesség | 66mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 009 |
| Kereskedelmi megnevezés | single track, for 3021(L) |
| Műszaki leírás | Könnyen összepattintható a két horizontális sinnel. A 3021L tartólemezzel használahtó. M8-as csavarral rögzíthető. |