| Alkategória | 01. Függesztés |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 60 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,3kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 45mm |
| Hossz | 380mm |
| Szélesség | 103mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 004 |
| Jelölés | 3021HL FF |
| Kereskedelmi megnevezés | 380x103mm. B=45mm |
| Műszaki leírás | Lakossági kapuk horizontális síneinek egyzerű függesztéséhez. Erősített éllel, ovális furatokal. Használja 3022 (D) (S) konzollal. |