| Alkategória | 03. Lakossági |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,2kg |
| Anyag | POM |
| Magasság | 97mm |
| Szélesség | 50mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 018 |
| Horganyzott | Igen |
| Középponti távolság | 56mm - 71mm |
| Belső átmérő | 26mm |
| Jelölés | 312RC FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Part of complete RSC residential system. |
| Műszaki leírás | Középső állítható, műanyag csapágyos tengelytartó garázskapukhoz. Tengelytáv között. Falhoz való rögzítés M8-as csavarral. |