| Alkategória | 13. Burkolat |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,4kg |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 75mm |
| Hossz | 118mm |
| Szélesség | 73mm |
| Termékcsalád | a 125 |
| Jelölés | CR2CL / R FF |
| Kereskedelmi megnevezés | PA |
| Műszaki leírás | Cover angle to improve the looks of rear end of horizontal tracks. Springs in front, double horizontal track. End-user will appreciate. With cut-out surface for connecting to the wall console CRW. |