| Alkategória | 01. Zártszelvény |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 19,95kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 40mm |
| Hossz | 6000mm |
| Szélesség | 80mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 006 |
| Műszaki leírás | Acél zártszelvény. Rugószett beszerelésére alkalmas. |