| Alkategória | 01. Rugóvég |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Szett (4) |
| Tömeg / egység | 0,54kg |
| Anyag | Alumínium |
| Termékcsalád | a 002 |
| Belső átmérő | 1" |
| Max. nyomaték | 20Nm on setscrew |
| Külső átmérő | 51mm |
| Rugóhuzal átmérő | 4,5mm - 6mm |
| Jelölés | Piros = Bal, Fekete = Jobb |
| Kereskedelmi megnevezés | Helyettesíti FF200TAI, FSW51 |
| Műszaki leírás | Univerzális. Szettenként 2 darab tekerhető és 2 darab fix rugóvég. Pirossal és feketével jelölve, rögzítő csavarokkal ellátva. |