| Alkategória | 05. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,42kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 142mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 055 |
| Belső átmérő | 51mm |
| Bal / Jobb | Bal |
| Jelölés | 563SCL FF |
| Műszaki leírás | Allows easy shaft installation. Hook-on lip, pre-installed bolts for 656SC spring break device, installation hole for 915VRA lintel profile, double fixation to track system. Making a very strong upper-corner of RSC hardware system. |