| Alkategória | 01. Torziós rugók |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,418kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 400mm |
| Termékcsalád | a 028 |
| Belső átmérő | 13mm |
| Jelölés | RES-TB FF |
| Műszaki leírás | A service product, to add to door supplies to customers. Simple tension bar for use on spring winding plugs size 44,5 - 50,8 and 67mm on residential doors. Labels are placed to be able to see how far it is inserted in the hole of the winding plug. |