| Alkategória | 01. RSC Garázs |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 12 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,67kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 91mm |
| Szélesség | 60mm |
| Termékcsalád | a 003 |
| Középponti távolság | 54mm, beépítve 160mm |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Max. kapusúly | 250kg |
| Max. teljesítmény | 125kg / rugó |
| Jelölés | 656SCTL/R FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Part of complete RSC residential system. |
| Műszaki leírás | 1 colos csőtengelyre szerelhető. A kilincskerék egy gyárilag kifúrt furatba rögzíthető a tengelyen. Univerzális, 51mm-es rugókhoz. Könnyen szerelhető, mivel rápattintható a falra szerelt 563SCL/R konzolra. Nincs szükség csavarokra, mert pattintható. Egyszerű és gyors megoldás! |