| Alkategória | Ipari, Force |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 21kg |
| Anyag | PVC, horganyzott acél |
| Termékcsalád | a 043 |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Max. kapusúly | 350kg |
| Max. teljesítmény | 70Nm |
| Tápfeszültség | 1x230V |
| Jelölés | force70AC3-XC |
| Kereskedelmi megnevezés | Made in Europe, powerful new operator, incl. basic control unit and wall bracket |
| Műszaki leírás | Kit = operator (230V, 50Hz), 3 pre-wired mechanical limit switches, release mechanism, forceAC3 control box with 3 buttons, ready for automatic control, 1”, pre-cabled 7m, CEE-plug with 1m power supply cable, installation manual, mounting bracket |