| Alkategória | Ipari, Force |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 17kg |
| Anyag | PVC, horganyzott acél |
| Termékcsalád | a 042 |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Max. kapusúly | 350kg |
| Max. teljesítmény | 70Nm |
| Tápfeszültség | 1x230V |
| Jelölés | force70AC3 |
| Kereskedelmi megnevezés | Európában gyártva, erős új motor, tartozék vezérlőegység és fali konzol |
| Műszaki leírás | Szett = motor (230V, 50Hz), 3 elővezetékelt mechanikus végálláskapcsoló, kioldó mechanizmus, forceAC3 vezérlés 3 nyomógombbal, automata vezérlésre előkészítve, 1", 7m kábel, CEE csatlakozás 1 m kábellel, beszerelési útmutató, fali konzol |