| Alkategória | Ipari, Force |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 17kg |
| Anyag | PVC, horganyzott acél |
| Termékcsalád | a 044 |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Max. kapusúly | 400kg |
| Max. teljesítmény | 70Nm |
| Jelölés | force70BS |
| Kereskedelmi megnevezés | Új, erős, Németországban készült motor. |
| Műszaki leírás | Pre-wired to forceBS basic hold-to-run switch. |