| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,03kg |
| Hossz | 205mm |
| Szélesség | 150mm |
| Termékcsalád | a 018 |
| Jelölés | 445SW FF |
| Kereskedelmi megnevezés | IP67 |
| Műszaki leírás | Alkalmas a 440(S)-es, 444-es kábelszakadásgátlóhoz. Megállítja a motort, mihelyt működésbe lép. Egyaránt védi a kaput és a motort. |