| Alkategória | 02. Nem állítható |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 2,7kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 3mm |
| Hossz | 128mm |
| Szélesség | 143mm |
| Termékcsalád | a 004 |
| Állítható | Nem |
| Max. kábelátmérő | 6mm |
| Max. kapusúly | 750kg |
| Tengelyméret | 11mm |
| Sínszélesség | 2" |
| Jelölés | FF 440L/R + QR-TAG manual |
| Műszaki leírás | Az eszköz alkalmas a 2' vasalathoz valamint a 11mm átmérőjű görgőtengelyhez. Kábelrögzités (nem állitható) M10es csavarral ás anyával (tartozék). További információért nézze meg a használati utasitást. |