| Alkategória | 01. Állítható |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 2,7kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 3mm |
| Hossz | 128mm |
| Szélesség | 143mm |
| Termékcsalád | a 005 |
| Állítható | Igen |
| Max. kábelátmérő | 6mm |
| Max. kapusúly | 750kg |
| Tengelyméret | 11mm |
| Sínszélesség | 2" |
| Jelölés | FF 440SL/R + QR-TAG manual |
| Kereskedelmi megnevezés | with bolt/nut |
| Műszaki leírás | Az eszköz alkalmas a 2' vasalathoz valamint a 11mm átmérőjű görgőtengelyhez. Kábelrögzités (állitható) csavarral ás anyával (tartozék). További információért nézze meg a használati utasitást. |