| Alkategória | 01. Állítható |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 2,29kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 205mm |
| Szélesség | 150mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Állítható | Igen |
| Max. kábelátmérő | 5mm |
| Max. kapusúly | 400kg |
| Tengelyméret | 11mm |
| Sínszélesség | 2" |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | See online video! |
| Műszaki leírás | Főbb jellemzők: csak 1 verzió, 2 irányban állítható, standard emelőkábel csatlakoztatás, standard burkolat (CE), elérhető a kötél lazulást érzékelő kapcsoló (445SW), kompakt design |