| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 150 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,06kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 68mm |
| Szélesség | 45mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 059 |
| Középponti távolság | 30mm |
| Jelölés | 450HLSI FF |
| Kereskedelmi megnevezés | on profile 1033LD/LS |
| Műszaki leírás | 1033LD/LS ajtóprofilra szerelhető közbenső zsanér ipari kapuk építéséhez. |