| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 200 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,03kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 31mm |
| Hossz | 31mm |
| Szélesség | 32mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 025 |
| Belső átmérő | 4,1mm |
| Jelölés | 1033A1 FF |
| Műszaki leírás | Kis sarokelem a 1033LD személybejáró profil sarkainak rögzítésére és biztosítására. |