| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 6,58kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 90mm |
| Hossz | 3050mm |
| Szélesség | 100mm |
| Termékcsalád | a 049 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | L=3050mm |
| Műszaki leírás | A profil alacsony küszöbbel szerelt személybejáró beépítését teszi lehetővé. A profilt a szerelés helyszínén kell méretre szabni, figyelve az útmutató előírásaira. |