| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,19kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 105mm |
| Szélesség | 30mm |
| Termékcsalád | a 039 |
| Jelölés | FF 1034HI |
| Kereskedelmi megnevezés | for SafeStep door |
| Műszaki leírás | Speciális zsanér mely illeszkedik a 1033LS profilba. A csavarok és anyák tartozékok. |