| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 250 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,07kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 73mm |
| Szélesség | 45mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 058 |
| Ujjvédelem / Ujjvédelem nélkül | Igen |
| Középponti távolság | 30mm |
| Panelmárka | All |
| Jelölés | 450HLS FF |
| Kereskedelmi megnevezés | on profile 1033D |
| Műszaki leírás | 1033LD ajtóprofilra szerelhető közbenső zsanér. Számos ujjbecsípődés ellen védett panellel használható, például Metecno, Kingspan, Tecsedo, Italpanelli. |