| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,4kg |
| Anyag | Műanyag |
| Hossz | 25000mm |
| Szélesség | 85mm |
| Termékcsalád | a 052 |
| Kereskedelmi megnevezés | pass door, roll 25m |
| Műszaki leírás | A 1041L3000 profil eldolgozása után maradt nyom elrejtésére. A csúszásgátló felület miatt minden körülmények között biztonságos belépést tesz lehetővé. |