| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 35 |
| Egység | P.mtr. (1) |
| Tömeg / egység | 0,14kg |
| Anyag | EPDM |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 22mm |
| Szélesség | 32mm |
| Termékcsalád | a 046 |
| Kereskedelmi megnevezés | 2 per door |
| Műszaki leírás | Rubber profile suitable for Aluminium low threshold profile 1041L and extension profile 1041LE. 2 lines of rubber profile are to be inserted in the profile. Part of a complete pass door in finger safe panels, SafeStep. Complete description and manual available. |