| Alkategória | 01.Ajtózáró |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,0kg |
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 108mm |
| Szélesség | 494mm |
| Termékcsalád | a 006 |
| Max. kapusúly | 45kg |
| Jelölés | 1034FLN FF |
| Kereskedelmi megnevezés | door <45kg |
| Műszaki leírás | Alu kivitel, csúszó karral. Lapossága miatt alacsony belmagasságú kapukra is felszerelhető. Személybejáró ajtó max szélessége 900mm, súlya pedig max 45kg. |