| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,6kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 6,3mm |
| Hossz | 3000mm |
| Szélesség | 23,9mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 028 |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | L=3000mm |
| Műszaki leírás | Alu profil speciális gumi befogadásához (1033LBR). Része a teljes ujjbecsípődés védett SafeStep szettnek. Komplett leírás és használati útmutató is elérhető. |