| Alkategória | 06. Zárszerkezet SafeStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,47kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 245mm |
| Szélesség | 31,5mm |
| Vastagság | 52mm |
| Termékcsalád | a 092 |
| Jelölés | 1034CLM FF |
| Kereskedelmi megnevezés | central system, excl. cilinder |
| Műszaki leírás | Komplett zárszerkezet mely egyaránt használható balra és jobbra nyíló kapukhoz. A C60-2525-2 EuroCilinder zárbetét nem tartozék. |