| Alkategória | 02. Felsõ / Alsó |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 40 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 4,74kg |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Alumínium |
| Magasság | 70mm |
| Hossz | 6100mm |
| Szélesség | 70mm |
| Termékcsalád | a 014 |
| Panelvastagság | 60mm |
| Jelölés | 1038-60 FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Sustainability: 60mm panel thickness |
| Műszaki leírás | A profil 1035SR, 1036D, 1037, 1039-55 és 1039-es gumikkal szerelhető. Felső/alsó profil |