| Alkategória | 02. Alsó |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (35m) |
| Tömeg / egység | 31,5kg |
| Anyag | EPDM |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 51,2mm |
| Szélesség | 38mm |
| Termékcsalád | a 020 |
| Max. teljesítmény | max. hőmérs. -20°C /100°C |
| Műszaki leírás | Megemelt magasságú gumiprofil infrás élvédelem beszereléséhez. A gumiprofil magassága megfelel a CE normáknak, ami függ a kapu sebességétől és a záró erőtől. |