| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 5000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,2kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 13mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Max. nyomaték | 3,1Nm |
| Külső átmérő | 7,9mm |
| Kereskedelmi megnevezés | 4,1x13mm |
| Műszaki leírás | Különleges furóhegyének köszönhetően sokféle anyaggal használható, illetve nincs szükség előfúrásra. Figyeljen a maximális nyomatékra! |