| Alkategória | 02. Alsó |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (35m) |
| Tömeg / egység | 10,5kg |
| Anyag | EPDM |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 29mm |
| Szélesség | 38mm |
| Termékcsalád | a 011 |
| Max. teljesítmény | max. hőmérs. -20°C /100°C |
| Műszaki leírás | Ez az alsó gumi 1031RES-6090-es profillal alkalmazható bármely ujjbecsípődés-védett panelen. Olcsóbb kivitel. Kívülről csak a gumi látható. |