| Alkategória | 07. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,80kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 471mm |
| Szélesség | 26mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Sínszélesség | 2" |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC bolted, loose curve, R300, 0°, 1,5mm, galvanized |
| Műszaki leírás | Curve for RSC Bolted track. It's symmetric so it can be applied at left and the right handed side. It's a loose curve to minimize stock levels and to optimized transport. |