| Alkategória | 05. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,36kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 54mm |
| Hossz | 114mm |
| Szélesség | 158mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Belső átmérő | 51mm |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC Bolted, springs rear, bearing plate |
| Műszaki leírás | Universal support to install at the end of the horizontal tracks to support the bearing/shaft system. Hole for passing through 50SU, which can also be used for side wall suspension. |