| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 2000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,5kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 16mm |
| Termékcsalád | a 049§ |
| Max. nyomaték | 33Nm |
| Kereskedelmi megnevezés | with flat head and easy fix |
| Műszaki leírás | This bolt can be used for all kind of M8 plate/track connections. The easy fix point creates a non-threated end of the bolt, which makes it easy to position the nut. Never lose the nut during installation! |