| Alkategória | 04. Oldallemez |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,02kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 341mm |
| Szélesség | 29mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Bal / Jobb | Bal |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC Bolted, side plate, left |
| Műszaki leírás | side plate for springs in rear and optional for springs in front |