| Alkategória | 07. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,14kg |
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 99mm |
| Szélesség | 29mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Sínszélesség | 2" |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC bolted, aluminium top curve, left |
| Műszaki leírás | A smart solution to guide and lock-up the top roller in RSC doors. Universal for springs in front and springs in rear. Prevents upper panel to be pushed inwards. Pre-installed on RSC horizontal track set. |